Proč se někdo učí hrát na akordeon? Lidé si k němu nacházejí cestu všelijak. Třeba objeví harmoniku po dědečkovi. Někomu se zalíbí písničky od Nohavici nebo Radůzy. Jiný sní o tom, jak rozezpívá celou hospodu. Někdo si užívá, jak nástroj dýchá a vibruje. Jeden má rád Galliana, jiný zase Koubka. Jeden jazz, druhý country. Někdo si radši hraje sám pro sebe, jiní by chtěli založit kapelu…

Vaše motivace může být různá. Snažíme se, abychom vám ke splnění muzikantského snu pomohli najít cestu.

Naše „harmonikářská škola“ je samozřejmě o lidech, o zkušených lektorech. Je nás víc, protože každý je jiný a každému sedne jiný přístup. Naši lektoři nejsou jen učitelé, muzikou žijí, hrají v kapelách, lektorují na kurzech, píší články na náš web. Předávají zkušenosti z praxe, což je to nejcenější, co se můžete od učitele naučit.

VYBERTE SI TOHO SVÉHO!


sam-vyuka-webStanislav Samuel Raška
„Mám rád pestrost nejen v životě, ale i v hudbě“
klávesový i knoflíkový akordeon, heligonka
Praha


zanetaŽaneta Vítová
„Je to vzájemná výměna emocí, která mě na hudbě nejvíce baví“
klávesový i knoflíkový akordeon, zpěv
Brno


SONY DSCKlára Veselá
„Chcete se naučit a hrát na akordeon s lehkostí?“
knoflíkový i klávesový akordeon, zpěv, hudební nauka
Brno


_MG_0894Ondřej Zlevor
„Je to nástroj, co baví, přináší radost a zasévá přátelství“
klávesový akordeon, tuba
Praha


6o9a5897_bw_30lJindra Kelíšek
„Učím skrze písničky“
klávesový akordeon, zpěv, kytara
Praha, Turnov


Vybrali jste si toho svého lektora? Napište!

Místo výuky (Praha, Brno, Turnov)
Lektoři učí všude možně. Nicméně naše „základna“ je na adrese Bieblova 9 v Praze, poblíž stanice metra Anděl (výstup Na Knížecí). Máme dvě učebny, kde se nemusíte bát pořádně vzít za měch, jen ať to zní!

Jak to prakticky funguje?
Je to jednoduché, dejte vědět, domluvíme termín první lekce, kde si popovídáme, zahrajeme si a povíme, co od sebe navzájem očekáváme.

Pokud se rozhodnete s námi pokračovat, najdeme čas pro pravidelné lekce, nebo se domluvíme na nepravidelných konzultacích, kde je výhodou flexibilní domluva z hodiny na hodinu (a nevýhodou, že nemusíme vždy najít společný čas).

Pravidlo „omluva nejméně 24 hodin dopředu“
Pokud se nestihnete omluvit aslespoň 24 hodin předem, budeme chtít pozdě omluvenou hodinu zaplatit. Chápeme, že se může stát cokoliv, ale totéž přísné pravidlo platí i pro nás. Neomluvíme-li se včas, máte další hodinu zdarma.

Možnost půjčení a koupení si nástroje
Ozývají se nám noví žáci, že by se chtěli učit na akordeon, ale vlastní nástroj ještě nemají. Nejsou si jisti, jestli u hraní skutečně vydrží, a ani netuší, jaký si mají pořídit. Abychom začínajícím harmonikářům, nejen svým žákům, tohle překlenovací období usnadnili, nabízíme za měsíční poplatek půjčení harmoniky (kolem 1000 Kč podle typu nástroje) + vratná záloha ve výši poloviny ceny půjčovaného nástroje. A jestli se vám některý z našich nástrojů zalíbí natolik, že ho budete chtít, můžeme se domluvit i na prodeji.