Harmonikářský kurz v Mnichově Hradišti (26.-28.9.)

Co byste říkali na to, nechat zaznít harmoniky barokním klášterem? Na tak krásném místě jste snad ještě nebyli… klášterní chodby, dřevěné podlahy a stropy, úctyhodný refektář, stará dřevěná okna, klášterní zahrada, zdi, ze kterých ucítíte historii…

Harmonikářský kurz
26. – 28. září 2016
Kapucínský klášter v Mnichově Hradišti

klaster1
Nesmíme zapomenout na přilehlý zámek s rozlehlou zahradou, ponoukající k procházkám. Nebo byste rádi na výlet do nedalekého Českého ráje? Babí léto, venkovní kuchyně s grilem a za ním náš šefkuchař Jára Zadražil, co víc si přát?

Samozřejmě bude program a dílny s lektory, to se bát nemusíte, ale budeme se snažit si to poprvé na tomhle skvělém místě řádně užít. Takže nejen kurz a harmoniky, ale i setkání, dobré jídlo a povídání. A kdo nebude ve středu spěchat, může navečer zůstat na veřejné vystoupení našich lektorů!

Lektoři
Katka Paclíková
Ondra Zlevor
Žaneta Vítová
Jindra Kelíšek

Termín není víkendový, jedná se o pondělí až středu (26.9.-28.9.). Nicméně využijeme středeční státní svátek a případnou dovolenou je potřeba si vzít jen na úterý. Společný program začíná pondělní večeří (19 hodin), končí středečním obědem, však příjezd a ubytování možné už v 10 hodin v pondělí, odjezd ve středu večer.

Kurz je otevřené i pro případný doprovod (partneři, děti, blízcí hudební přátele)

Cena pro účastníky kurzu činní 2400 Kč (kurzovné, stravování, pronájem společných prostor) + ubytování na celý kurz (v pokojích po 3 až 5 lůžkách 480 Kč za osoba, ve vlastním stanu 360 Kč / za osobu). Pro doprovod 1000 Kč + ubytování. Sociální zařízení oddělené od pokojů.

Doprava
Pro přihlášené řešíme spolujízdu, vždyť jedno místečko v autě se vždycky najde. Jinak do Mnichova Hradiště jezdí autobus i vlak.

Mapa

Přihláška
Máte-li zájem se zúčastnit, stačí VYPLNIT PŘIHLÁŠKU. Po vyplnění přihlášky vám dáme vědět, zda jsou ještě volná místa, potom můžete poslat zálohu 1000 Kč (500 Kč pro doprovod). Teprve po zaplacení zálohy budete mít místo na kurzu s jistotou rezervováno. Nějaké dotazy nebo problém s vyplněním přihláškového formuláře? Ozvěte se na e-mail jindra.kelisek@gmail.com.

Samotný kurz není pro úplné začátečníky, alespoň pár písniček je potřeba umět zahrát.

Reportáže a fotografie z kurzů, které pravidelně pořádáme na Vysočině.

Nebojte se pozvat i své muzikantské kamarády! Vítáni jsou jako vždy i hráči na jiné nástroje – jen když jim nebude vadit, že budou v menšině.

A pro obzvlášť zvědavé, kteří se ptají proč zrovna Mnichovo Hradiště, máme k nahlédnutí jeden zarostlý sad a v něm jednu maringotku a jeden slaměný dům.

Za realizační a lektorský tým | Jindra Kelíšek
publikováno 13. 7. 2016