Využijte kontaktní formulář níže nebo mail jindra.kelisek@gmail.com

Submit

 

 


O webu

Připravujeme noty a nahrávky, učební materiály pro začátečníky i pokročilé.

Pořádáme víkendové kurzy, učíme hrát na harmoniku.

Všímáme si zajímavých harmonikářů a kapel. Zveme na koncerty, které stojí za to.

Jindra Kelíšek

Jindra KelíšekNa webu píšu články, připravuji noty a nahrávky. Snažím se, aby projekt měl hlavu a patu a směřoval tím správným směrem. Radost mi udělá, když občas někoho přemluvím, aby taky něco sepsal. Co spolupracuji s Hátou a Pepem, tak mi to dává čím dál větší smysl.
Hraji na harmoniku s kapelou
Vedu projekt Muzicírování
Učím na harmoniku


Josef Prexl

autor fotografie: Lukáš HamáčekRekonstruoval jsem před časem původní web, převedl ho na WordPress a učinil čitelný i na mobilních zařízeních. V současné době se starám o technickou část webu, aktualizace a realizaci vizí principála Jindry.

Živím se jako webdeveloper na volné noze – prexl.cz.

Jsem harmonikář v kapele Džezvica, krotitel skoro bicí soupravy v kapele Mirka Kemela, muž za piánem v ženském šansonovém souboru Herky. Příležitostně doprovázím písničkáře Radka Čiháka, Miloše Samka nebo zaskakuji v kapele Rajtaraj. Autorsky jsem se podílel na divadelních představeních Modrý pták a Nejkrásnější bývá šílená.

Jindrovi vděčím za vytahávání z nory na světlo a příležitostné nakopávání, díky kterému jsem poznal spoustu zajímavých lidí a dal svému počínání konkrétnější obrysy.


Háta Kreisinger Komňacká

foto HátaMoje (občas až patologické) puntičkářství je ideálním předpokladem pro mou práci překladatelky a korektorky, a protože mi to v zaměstnání nestačilo, vyžívám se v něm i tady, kde mám na starosti především anglickou verzi.

V hraní na harmoniku jsem sice pořád jen nadšený amatér-začátečník, ale díky hraní jsem se seznámila se skvělými lidmi a získala kuráž pouštět se do nevídaných věcí.

Víc o mně a o tom, co dělám, najdete na mých stránkách Kapka v moři.


Jakákoli zpětná vazba je pro nás velice důležitá, napište nám.


Jindra Kelíšek
IČ: 88025756
DIČ: CZ8211294377
Registrován v živnostenském rejstříku Magistrátu města Jihlavy